Spálňová zostava NIVEA-Z1 Rozbaliť

Spálňová zostava NIVEA-Z1

WWW.IDPOINT.SK

NIVEA-Z1

nové

Spálňová zostava Nivea-Z1.Korpus ako aj predné plochy vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným povrchom. Štýlovo zdobené predné časti s ozdobnou strieborno-zlatou dekoráciou. Čelo postele je čalúnené vysoko kvalitnou eko kožou bielej farby, zdobené gombíkmi a ozdobnou štýlovou dekoráciou.

Viac detailov

Dodáme do 1 - 2 mesiace

1 768,16 €

Nakúpte ešte aspoň za 250,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.

Spálňová zostava Nivea-Z1.Korpus ako aj predné plochy vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným povrchom. Štýlovo zdobené predné časti s ozdobnou strieborno-zlatou dekoráciou. Čelo postele je čalúnené vysoko kvalitnou eko kožou bielej farby, zdobené gombíkmi a ozdobnou štýlovou dekoráciou. Ozdobná dekorácia vyrobená z kovu lakovaná bielym matným lakom a zdobená zlato-strieborným ornamentom. Zostava sa skladá z: 1x posteľ Nivea-P160, 1x skriňa dĺžka 265 cm a výška 238 cm Nivea-DR, set 2ks nočný stolík Nivea-N-2ks, komoda Nivea-K. Zostava dodávaná v demonte bez dekorácií , roštov a matracov.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte recenziu

Spálňová zostava NIVEA-Z1

Spálňová zostava NIVEA-Z1

Prijímam

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti