Obývacia stena INCASTRO-Z1 Rozbaliť

Obývacia stena INCASTRO-Z1

WWW.IDPOINT.SK

nové

Obývacia stena INCASTRO-Z1. Stena sa skladá s úložných skríň s dvomi policami na pravej a ľavej časti. Horná skrinka s výklopnými dverami obsahuje jednu policu. Pod TV časťou sa nachádza sklenená polica pre uloženie audio techniky príp. dekorácií. Stredná časť určená pre zavesenie TV je široká 138 cm.

Viac detailov

Dodáme do 1 - 2 mesiace

Možnosti produktu
Prevedenie

492,33 €

Nakúpte ešte aspoň za 250,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
Obývacia stena INCASTRO-Z1. Stena sa skladá s úložných skríň s dvomi policami na pravej a ľavej časti. Horná skrinka s výklopnými dverami obsahuje jednu policu. Pod TV časťou sa nachádza sklenená polica pre uloženie audio techniky príp. dekorácií. Stredná časť určená pre zavesenie TV je široká 138 cm. Obývacia stena je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality. Základ tvorí biely lak s vysokým leskom v kombinácii s čiernym lakom s vysokým leskom alebo so štruktúrovaným povrchom v prevedení betón alebo staré drevo v odtieni hruška. Dodávané v demonte. Súčasťou zostavy nie je osvetlenie police, nutné doobjednať :INCASTO-L.
Výška v cm:191 cm
Dĺžka v cm:258 cm
Hĺbka v cm:36 cm

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte recenziu

Obývacia stena INCASTRO-Z1

Obývacia stena INCASTRO-Z1

Prijímam

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti