Nočné stolíky

Nočné stolíky

Počet produktov v kategórii: 26
Zobrazených 1 - 24 z 26 položiek
 • Komoda CLEOPATRA-K
  CLEOPATRA-K

  Komoda CLEOPATRA-K vybavená 3 zásuvkami. Korpus vyrobený z lamino panelov Avatar bielym matným povrchom. Predné plochy a top sú lakované bielym matným lakom s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy komody drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v tvare husľového kľúča v striebornom prevedení. Dodávané v demonte.

  285,11 €
 • Komoda ELISIR-K
  ELISIR-K

  Komoda ELISIR-K vybavená 3 zásuvkami. Korpus vyrobený z lamino panelov Avatar bielym matným povrchom. Predné plochy a top sú lakované bielym matným lakom s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy komody drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v tvare husľového kľúča v striebornom prevedení. Dodávané v demonte.

  285,11 €
 • Nočné stolíky set 2 ks SOLER-N2ks
  SOLER-N2ks

  Nočné stolíky set 2ks SOLER-N2ks. Korpus aj predné plochy vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným povrchom. Predné plochy zdobené strieborným ornamentom. Nohy drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v striebornom prevedení. Dodávané v demonte.

  327,18 €
 • Nočné stoliky set 2 ks XAOS-N2ks
  XAOS-N2ks

  Set nočných stolíkov 2 ks Nočný stolík s 2 zásuvkami. Dekoratívna zásuvka s vysokokvalitnou sieťotlačou s vysokým leskom V prevedení biela, béžová alebo antracit Madlá kovové v bielom matnom prevedení  Vyrobené v Taliansku

  221,63 €
 • Nočné stolíky set 2ks NIVEA-N2ks
  NIVEA-N2ks

  Nočné stolíky set 2ks NIVEA-N2ks. Korpus aj predné plochy vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným štrukturovaným povrchom. Predné plochy zdobené zlato-strieborným ornamentom. Nohy stolíka drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v prevedení starožitné striebro. Dodávané v demonte.

  327,18 €
 • Nočný stolík AMBROSIA-N
  AMBROSIA-N

  Nočný stolík 1 padacie dvere (flap door) a 1 zásuvka. Korpus štrukturované lamino biele hrúbky 16 mm. Zásuvky biely lak vysoký lesk hrúbky 16 mm, kovové madlá. Top štrukturované lamino biele hrúbky 22 mm. Dodávaná v demonte.

  110,76 €
 • Nočný stolík DEA-N
  DEA-N

  Nočný stolík DEA-N vybavený 2 zásuvkami. Korpus ako aj predné plochy a top sú lakované bielym lakom s vysokým leskom odolným proti poškriabaniu s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy stolíka drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v prevedení starožitné striebro. Dodávané v demonte.

  227,03 €
 • Nočný stolík MARE-N
  MARE-N

  Nočný stolík s 2 zásuvkami. Korpus stolíka ako aj predné plochy v prevedení biely lak matný hrúbky 22 mm. Vkladaná dekoratívna časť madiel zásuviek v predvedení chróm, biela matná, dub béžový, wengé alebo antracit. Vnútorné časti v lamino prevedení s béžovou textilnou textúrov. Zásuvky vabavené systémom tlmeného zatvárania.

  211,07 €
 • Nočný stolík Musa-N
  MUSA-N

  Nočný stolík MUSA-N vybavený 1 padacie dvere (flap door) a 1 zásuvka. Korpus vyrobený z lamino panelov Avatar bielym matným povrchom. Predné plochy a top sú lakované bielym lakom s vysokým leskom odolným proti poškriabaniu s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy stolíka drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v prevedení...

  168,95 €
 • Nočný stolík REX-N
  REX-N

  Nočný stolík s 2 zásuvkami. Korpus stolíka ako aj predné plochy v prevedení biely lak matný hrúbky 22 mm. Dekoratívna časť stolíka v predvedení biely matný lak, šedý matný lak, dub béžový, wengé alebo chróm. Vnútorné časti v lamino prevedení s béžovou textilnou textúrov. Zásuvky vabavené systémom tlmeného zatvárania.

  242,75 €
 • Nočný stolík REX-N1 set 2 ks
  REX-N1-SET

  Nočný stolík so zásuvkou set 2 ks. Korpus stolíka ako aj predné plochy v prevedení biely lak matný hrúbky 22 mm. Kovové nohy v prevedení biely matný lak. Vnútorné časti v lamino prevedení s béžovou textilnou textúrov. Zásuvky vabavené systémom tlmeného zatvárania.

  348,29 €
 • Nočný stolík REX-N2
  REX-N2

  Nočný stolík s 2 zásuvkami. Korpus stolíka ako aj predné plochy v prevedení biely lak matný hrúbky 22 mm. Dekoratívna časť stolíka v predvedení biely matný lak, šedý matný lak, dub béžový, wengé alebo chróm. Vnútorné časti v lamino prevedení s béžovou textilnou textúrov. Zásuvky vabavené systémom tlmeného zatvárania..

  189,96 €
 • Nočný stolík set 2 ks AMBROSIA-N-2KS
  AMBROSIA-N-2KS

  Nočný stolík set 2 ks, 1 padacie dvere (flap door) a 1 zásuvka. Korpus štrukturované lamino biele hrúbky 16 mm. Zásuvky biely lak vysoký lesk hrúbky 16 mm, kovové madlá. Top štrukturované lamino biele hrúbky 22 mm. Dodávaná v demonte.

  174,00 €
 • Nočný stolík set 2 ks CLEOPATRA-N-2KS
  CLEOPATRA-N-2KS

  Nočný stolík set 2 ks CLEOPATRA-N-2KS vybavený 2 zásuvkami. Korpus vyrobený z lamino panelov Avatar bielym matným povrchom. Predné plochy a top sú lakované bielym matným lakom s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy stolíka drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v tvare husľového kľúča v striebornom prevedení. Dodávané v...

  306,23 €
 • Nočný stolík set 2 ks ELISIR-N-2KS
  ELISIR-N-2KS

  Nočný stolík set 2 ks ELISIR-N-2KS vybavený 2 zásuvkami. Korpus vyrobený z lamino panelov Avatar bielym matným povrchom. Predné plochy a top sú lakované bielym matným lakom s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy stolíka drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v tvare husľového kľúča v striebornom prevedení. Dodávané v demonte.

  306,23 €
 • Nočný stolík set 2ks Musa-N-2ks
  MUSA-N-2ks

  Set 2ks nočných stolíkov MUSA-N vybavený 1 padacie dvere (flap door) a 1 zásuvka. Korpus vyrobený z lamino panelov Avatar bielym matným povrchom. Predné plochy a top sú lakované bielym lakom s vysokým leskom odolným proti poškriabaniu s použitím antialergických a netoxických prípravkov. Nohy stolíka drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v...

  297,78 €
 • Nočný stolík Sibilla-N
  SIBILLA-N

  Elegantný a štýlový kus nábytku dáva interiéru charakter a štýl. Nočný stolík lakovaný bielym lakom vysokého lesku. Nohy stolíka biele lakované drevo. Nočný stolík má push-pull systém, čo umožňuje pokojné a jemné zatváranie dvierok

  158,40 €
 • Nočný stolík SMART-B
  SMART-B

  Nočný stolík Smart-B 1x zásuvka a 1x výklop, madlo štvorcové chrómované. Predné plochy biely lak vysoký lesk, korpus biely s pórmi v štruktúre dreva. Dodávaný v demonte.

  95,04 €
 • Nočný stolík SMART-B2 set 2 ks
  SMART-B2

  Set 2 ks nočný stolík Smart-B2 1x zásuvka a 1x výklop, madlo štvorcové chrómované. Predné plochy biely lak vysoký lesk, korpus biely s pórmi v štruktúre dreva. Dodávané v demonte.

  142,56 €
 • Nočný stolík SMART-BX
  SMART-BX

  Nočný stolík Smart-BX 1x zásuvka a 1x výklop, madlo pozdĺžne farba hliník. Predné plochy biely lak vysoký lesk, korpus biely s pórmi v štruktúre dreva. Dodávaný v demonte.

  84,48 €
 • Nočný stolík SMART-BX2 set2ks
  SMART-BX2

  Set 2 ks nočný stolík Smart-BX2 1x zásuvka a 1x výklop, madlo pozdĺžne farba hliník. Predné plochy biely lak vysoký lesk, korpus biely s pórmi v štruktúre dreva. Dodávané v demonte.

  142,44 €
 • Nočný stolík SMART-C
  SMART-C

  Nočný stolík Smart-C s dvomi policami, materiál lakované lamino vysoký lesk vo farbách biela, béžová, antracit, fialová, žltá, zelená. Možnosť zavesenia na stenu ako policovú skrinku.

  68,64 €
 • Nočný stolík SOLER-N
  SOLER-N

  Nočný stolík SOLER-N. Korpus aj predné plochy vyrobené z lamino panelov Avatar s bielym matným povrchom. Predné plochy zdobené strieborným ornamentom. Nohy drevené, lakované bielym matným lakom. Madlá kovové v striebornom prevedení. Dodávané v demonte.

  179,42 €
 • Nočný stolík TAMBURA-A
  TAMBURA-A

  Nočný stolík s 2 zásuvkami vyrobený z 16 mm MDF. Top stolíka vyrobený z 22 mm MDF + dekoračný vrchný top. Korpus a predné plochy lakované biely lak vysoký lesk.Top vo farebnom prevedení wengé, med alebo šedá.Nočný stolík dodávaný zmontovaný

  211,14 €
Prijímam

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti