Komody, solitéry TV skrinky

Komody, solitéry TV skrinky

Počet produktov v kategórii: 15
Zobrazených 1 - 15 z 15 položiek
 • Komoda DAMA-A1
  DAMA-A1

  Elegantná komoda DAMA-A1 so štyrmi zásuvkami, sklenou poličkou a dvomi dvierkami. Predná strana komody v 3D dizajne. Stabilná komoda dodávaná v lesklej bielej alebo lesklej šedej farbe, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl. Dodávaná v demonte.

  506,74 €
 • Komoda DAMA-M
  DAMA-M

  Elegantná komoda DAMA-M so 4 zásuvkami, sklenou poličkou a 2 dvierkami. Predná strana komody v 3D dizajne v prevedení dub sonoma. Atraktívna komoda, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl. Dodávaná v demonte.

  506,74 €
 • Komoda DAMA-M1
  DAMA-M1

  Moderná komoda DAMA-M1 s 2 veľkými zásuvkami, sklenou poličkou a 2 dvierkami. Predná strana komody v 3D dizajne v prevedení dub sonoma. Atraktívna komoda, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl.

  380,05 €
 • Komoda PALMIRA-A
  PALMIRA-A

  Komoda PALMIRA-A s tromi dvierkami a s tromi zásuvkami. Všetky dvierka ako aj zásuvky sú osadené kovovými pántmi a zásuvmi so systémom soft closing. Priestor s dvierkami je vybavený jednou policou. Komoda je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality v prevedení lamino v štruktúre dreva dub béžový / lak matný béžový. Dodávané v demonte.

  643,56 €
 • Komoda PALMIRA-C
  PALMIRA-C

  Komoda PALMIRA-C so 4 dvierkami. Všetky dvierka sú osadené kovovými pántmi so systémom soft closing. Priestor za dvierkami v každej sekcii je vybavený 1 policou. Komoda je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality v prevedení lamino v štruktúre dreva dub béžový / lak matný béžový. Dodávané v demonte.

  611,90 €
 • Komoda/vitrína PALMIRA-B
  PALMIRA-B

  Komoda/vitrína PALMIRA-B s dvomi dvierkami a s dvomi zásuvkami. Všetky dvierka ako aj zásuvky sú osadené kovovými pántmi a zásuvmi so systémom soft closing.

  759,60 €
 • Skrinka DAMA-B1
  DAMA-B1

  Elegantná skrinka DAMA-B1 s tromi dvierkami. Stabilná skrinka dodávaná v lesklej bielej alebo lesklej šedej farbe s 3D štruktúrou, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl. Dodávaná v demonte.

  358,94 €
 • Skrinka DAMA-N
  DAMA-N

  Elegantná skrinka DAMA-N s tromi dvierkami. Predná strana skrinky v 3D dizajne v prevedení dub sonoma. Atraktívna skrinka, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl.

  337,82 €
 • TV skrinka CAPRI-TV
  CAPRI-TV

  Moderná Tv skrinka CAPRI-TV s 2 dreveným otočnýmii dvierkami s antracitovými hliníkovými madlami a praktickým otvoreným oddelením s centrálnou policou. Tv skrinka vyrobená z hrúbky 22 mm v prevedení dub šedý (caracalla fumo). Tento unikátny model dáva jedinečný a príjemný štýl Vašej obývacej izbe. Dodávaná v demonte.

  285,05 €
 • TV skrinka CAPRI-TV1
  CAPRI-TV1

  Moderná Tv skrinka CAPRI-TV1 s drevenými otočnými dvierkami s antracitovým hliníkovým madlom a praktickým otvoreným oddelením s centrálnou policou. Tv skrinka vyrobená z hrúbky 22 mm v prevedení dub šedý (caracalla fumo). Tento unikátny model dáva jedinečný a príjemný štýl Vašej obývacej izbe. Dodávaná v demonte.

  221,71 €
 • TV skrinka DAMA-TV
  DAMA-TV

  Elegantná TV skrinka DAMA-TV so zásuvkami, sklenou poličkou a dvierkami. Predná strana skrinky v 3D dizajne. Stabilná Tv skrinka dodávaná v lesklej bielej alebo lesklej šedej farbe, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl. Dodávaná v demonte.

  221,71 €
 • TV skrinka DAMA-TV1
  DAMA-TV1

  Moderná TV skrinka DAMA-TV1 so zásuvkami, sklenou poličkou a dvomi dvierkami. Predná strana skrinky v 3D dizajne. Stabilná skrinka dodávaná v lesklej bielej alebo lesklej šedej farbe, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl. Dodávaná v demonte.

  295,60 €
 • TV skrinka DAMA-TVA
  DAMA-TVA

  Moderná TV skrinka DAMA-TVA so zásuvkou, sklenou poličkou a dvomi dvierkami. Predná strana komody v 3D dizajne v prevedení dub sonoma. TV skrinka, ktorá dodá vášmu domu moderný a elegantný štýl.

  295,60 €
 • TV skrinka PALMIRA-TV1
  PALMIRA-TV1

  TV skrinka PALMIRA-TV1 s dvierkami a 2 otvorené priečinky na audio komponenty. Dvierka sú osadené kovovými pántmi so systémom soft closing. Skrinka je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality v prevedení lamino v štruktúre dreva dub béžový / lak matný béžový. Dodávané v demonte.

  284,87 €
 • TV skrinka PALMIRA-TV2
  PALMIRA-TV2

  TV skrinka PALMIRA-TV2 s 2 dvierkami a 2 otvorené priečinky na audio komponenty. Dvierka sú osadené kovovými pántmi so systémom soft closing. Skrinka je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality v prevedení lamino v štruktúre dreva dub béžový / lak matný béžový. Dodávané v demonte.

  379,80 €
Prijímam

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti