Jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky

Počet produktov v kategórii: 20
Zobrazených 1 - 20 z 20 položiek
 • Jedálenská stolička Cover L
  Cover L

  Jedálenská, moderná stolička Cover L. Podnož stoličky v drevenom prevedení dub tmavý lebo dub prírodný. Sedák a opierka stoličky čalunený látkou, kožou alebo koženkou.

  256,68 €
 • Jedálenská stolička COVER S Q
  COVER S Q

  Jedálenská stolička kovová z kolekcie Cover. Noky stoličky vyrobené zo čtvorcových kónických profilov. K dispozícii v prevedeniach biela, lano, grafit, čierna, bronzová alebo hnedá. Sedák čalunený látkou, kožou alebo koženkou.

  221,49 €
 • Jedálenská stolička COVER T
  COVER T

  Jedálenská stolička kovová z kolekcie Cover. Kostra vyrobená z oceľovej guľatiny lakovaná biela, čierna, hliník, lano, grafit, hnedá alebo chrómovaná. Sedák čalunený látkou, kožou alebo koženkou.

  190,44 €
 • Jedálenská stolička DAMA-S
  DAMA-S

  Jedálenská stolička DAMA-S s nádychom modernej elegancie. Pevná konštrukcia stoličky vyrobená z dreva, nohy v bielom prevedení. Sedacia časť a opierka čalúnená imitácia kože biela. Stolička dodávaná zmontovaná.

  127,56 €
 • Jedálenská stolička Danny S-NY
  Danny S-NY

  Luxusná, konfortná jedálenská stolička Danny S-NY. Podnož a chrbát stoličky vyrobené z dreva k dispozícii v prevedeniach dub tmavý, dub prírodný, orech americký alebo dub lakovaný na bielo. Sedacia časť môže byť čalúnená kožou, koženkou alebo látkou.

  494,73 €
 • Jedálenská stolička Elettra
  Elettra

  Moderná stolička Jedálenská stolička Elettra. Kostra stoličky kovová celočalúnená v prevedení látka, koža alebo koženka.

  288,77 €
 • Jedálenská stolička F12
  F12

  Dizajnová jedálenská stolička F12 s kovovou podnožouv prevedení chróm. Sedák, opierka a noha čalunené kožou, koženkou alebo látkou.

  429,53 €
 • Jedálenská stolička Guapa S
  Guapa S

  Dizajnová jedálenská stolička zo série Guapa. Kostra stoličky kovová sa dodáva v prevedení biela, čierna, chróm, ružové zlato alebo čierny nikel. Sedacia časť a chrbát vyrobené zo špeciálnej tvrdej kože s efektným dierovaním na chrbtovej časti. Stolička je vhodná do modernej jedálne, obývacej izby, kancelárie prípadne čakárne.

  463,68 €
 • Jedálenská stolička King
  King

  Moderná stolička Jedálenská stolička King. Kostra stoličky kovová celočalúnená v prevedení látka, koža alebo koženka.

  320,78 €
 • Jedálenská stolička s podrúčkami Danny PB-NY
  Danny PB-NY

  Luxusná, konfortná jedálenská stolička s podrúčkami Danny PB-NY. Podnož a chrbát stoličky vyrobené z dreva k dispozícii v prevedeniach dub tmavý, dub prírodný, orech americký alebo dub lakovaný na bielo. Sedacia časť môže byť čalúnená kožou, koženkou alebo látkou.

  559,94 €
 • Jedálenská stolička Silvy SA TS
  Silvy SA TS

  Moderná jedálenská stolička Silvy vyrobená z oceľovej konštrukcie rúrkovej konštrukcie. Sedák a opierka stoličky môže byť čalúnená látkou, koženkou alebo pravou kožou. Nohy stoličky lakované v prevedení biela, hliník, lano, grafit , hnedá alebo v chrómovanom prevedení.

  173,88 €
 • Kreslo APELLE P
  APELLE P

  Kreslo Apelle P s moderným dizajnom. Kostra kresla je vyrobená z oceľovej guľatiny dodáva sa v prevedení chróm, biela, čierna, ružové zlato alebo čierny nikel. Sedák kresla z pravej tvrdej kože s miernou výstuhou. Výborne sa hodí ako kuchynské keslo pre stolovanie do jedálne alebo obývacej izby.

  371,57 €
 • Kreslo COVER ATT-T
  COVER ATT-T

  Pohodlné kreslo Cover ATT-T. Kostra ohýbaná vyrobená z oceľovej guľatiny, chrómovaná alebo lakovaná na farbu hliník, biela, lano, grafit, čierna alebo hnedá. Sedák a opierka čalunená látkou, kožou alebo koženkou.

  326,03 €
 • Kreslo Danny P-NY
  Danny P-NY

  Luxusné, konfortné kreslo Danny P-NY. Podnož a chrbát kresla vyrobené z dreva k dispozícii v prevedeniach dub tmavý, dub prírodný, orech americký alebo dub lakovaný na bielo. Sedacia časť môže byť čalúnená kožou, koženkou alebo látkou.

  568,22 €
 • Kreslo Guapa P
  Guapa P

  Kreslo zo série Guapa. Kostra kresla kovová, dodáva sa v prevedení biela, čierna, chróm, ružové zlato alebo čierny nikel. Sedacia časť a chrbát vyrobené zo špeciálnej tvrdej kože s efektným dierovaním na chrbtovej časti. Kreslo je vhodné do modernej jedálne, obývacej izby, kancelárie prípadne čakárne.

  573,39 €
 • Otočné kreslo Guapa PX
  Guapa PX

  Otočné kreslo zo série Guapa. Kostra a podnož kresla kovová, dodáva sa v prevedení biela alebo čierna. Sedacia časť a chrbát vyrobené zo špeciálnej tvrdej kože s efektným dierovaním na chrbtovej časti. Kreslo je vhodné do modernej jedálne, obývacej izby, kancelárie prípadne čakárne.

  688,28 €
 • Stolička APELLE S
  APELLE S

  Pohodlná jedálenská stolička Apelle S s moderným dizajnom. Kostra stoličky je vyrobená z oceľovej guľatiny dodáva sa v prevedení chróm, biela, čierna, ružové zlato alebo čierny nikel. Sedák stoličky z pravej tvrdej kože s miernou výstuhou. Výborne sa hodí ako kuchynská stolička pre stolovanie do jedálne alebo obývacej izby.

  330,17 €
 • Stolička COVER S MT
  COVER S MT

  Jedálenská stolička kovová z kolekcie Cover. Kostra vyrobená z rúrkového profilu lakovaná biela, čierna, hliník, lano, grafit, hnedá alebo chrómovaná. Sedák čalunený látkou, kožou alebo koženkou.

  178,02 €
 • Stolička s podrúčkami COVER P-MT
  COVER P MT

  Stolička kovová s podrúčkami z kolekcie Cover. Kostra vyrobená z rúrkového profilu lakovaná biela, čierna, hliník, lano, grafit, hnedá alebo chrómovaná. Sedák čalunený látkou, kožou alebo koženkou.

  196,65 €
 • Taburet Apelle JUMP
  Apelle JUMP

  Stilička/barová stolička Apelle JUMP z kolekcie Apelle. Kostra stoličky je vyrobená z oceľovej guľatiny dodáva sa v prevedení biela alebo čierna. Sedák stoličky čalúnený látkou, koženkou alebo kožou podľa výberu možností.

  143,87 €

Filter:

Farba poťahu:
Dĺžka v cm:
Výška sedenia v cm:

Informácie

Prijímam

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti